Sündmused

Sündmused 2016

24. märts

manuaalmeditsiinikonverents2016emmks

Registreeri konverentsile

 

Sündmused 2015

convention

 13 -16. mai 2015 toimub Kreekas Ateenas 13 Maailma Kiropraktika Föderatsiooni Biennaal

Rohkem infot, kliki siin


Sündmused 2014


25. oktoober  

Eesti Kanada päritolu kiropraktik arst sai  elutöö teenete eest Kanada Püha George Vennaskonna rüütli aunimetuse 

 

Knighthood

The Chavalier Dr. Oolo with other knights

25. oktoobril 2014 löödi Eesti päritolu kiropraktik-arst dr Allan Gary Oolo rüütliks Püha Georgi Rüütliordu Vennaskonnas inimkonna heaks pühendatud elutöö eest. See on väga suur au, mis langeb osaks vaid väljavalitutele, kes on panustanud oma elutööga inimeste aitamisse.

Kanada ja Ameerika Püha Georgi Rüütliordu Vennaskond on tegutsenud juba 680 aastat ja on eelkõige tuntud kui heategevuslik organisatsioon, mis toetab relvajõudude personali, hukkunud või haavatud sõjaväelaste lähedasi.

Dr Oolo on tunnustatud tervishoiu arendaja manuaalmeditsiini vallas. Ta on koolitanud kiropraktikuid ligi 40 riigis üle kogu maailma. Rohkem, kui 15 aasta jooksul on dr Oolo pidanud mitmeid loenguid ja viinud läbi koolitusi erinevates organisatsioonides üle maailma.
Dr Oolo on professionaalse kiropraktika rajaja Eestis ja trigeenika (trigenics) valuravi meetodi looja. Ta on esimene, kes töötas välja mittekirurgilise nn külmunud õla (frozen shoulder) raviprotseduuri. Nimetatud diagnoosi all kannatab maailmas üle 300 miljoni inimese.


 22. september 

 EKAL kohtumine  Eesti tervishoiuminister Urmas Kruusega 

URMAS KRUUSE MEETING WITH EDCA PRES DR OOLO

 


13. kuni 31. oktoober  Seljatervise kampaania 2014 

 

pais

Seljakampaania Selg Sirgu! kodulehele!
13. kuni 31. oktoober toimus EKAL poolt läbi viidud Seljatervisekampaania Selg Sirgu!, mille patrooniks oli Evelin Ilves.

Kampaania  jooksul viidi läbi õppeprogrammid teemal: Kuidas oma selga hoida?. Koolidele ja  lasteaedadele jagati õppefilmid Selg Sirgu!.  Korraldati Selg Sirgu! fotovõistlus, millest võtsid osa nii eraisikud kui lasteasutused. Seljatervise kampaania jooksul toimusid erinevad meediakajastused: ETV saade “Ringvaade”, Star FM raadiomäng, Facebook kampaaniamäng , artiklid ajakirjas Jooksja” , “Naisteleht.” 


 Seljatervise kampaania 2014 meediakajastused

 

Jooksja ajakiri

ETV saade “Ringvaade” käis kiropraktiku Dr. Allan Oolo juures uurimas, millist tähelepanu peaks oma seljale pöörama. Ajakiri “Jooksjaoktoobrinumbris kajastatakse kiropraktik arst Allan Oolo töid ja tegemisi ja jagatakse terviseteemalisi nõuandeid.


2.kuni 5.oktoober

Ameerika Kiropraktikute Liidu aastakonverents Portlandis USA

 

 

thDr. Allan Oolo esines  Ameerika Kiropraktikute Liidu sporditeemalisel konverentsil loenguga teemal  – Functional Muscle Neurology: The Key to Injury Prevention and Ultimate Sports Performance Augmentation. 

 Tutvu loengu teemaga siit!

Comments are closed